Vyhledej
Novinky emailem
Královédvorsko > Vzdělávání > střední školy

Překvapení pro maturanty gymnázia: video plné vzkazů od žáků ostatních tříd

Redakce / 17.05.2021, Dvůr Králové nad Labem, gymnazium.kralovedvorsko.cz
Letošní maturanti přišli nejen o většinu výuky v budově školy, ale také maturitní ples, šerpování i tvorbu jedinečného tabla. Většinu restů se podařilo na dvorském gymnáziu dohnat v pátek 14. května. Poslední zvonění nahradilo jedinečné video.

FOTOGALERIE - Rozloučení s maturanty gymnázium DKnL 2021

V pátek 14. května 2021 jsme předali letošním maturantům - žákům 4. A a 6. C - vysvědčení za 2. pololetí školního roku a ukončili tak jejich středoškolské studium na naší škole. 

Netradiční datum 14. 5. (obvykle bývá předáno vysvědčení 30. dubna) si dopředu říkalo i o netradiční pojetí. Po povinném testování se žáci přesunuli do auly, kde jim bylo na úvod prezentováno amatérské video zástupců osmi tříd gymnázia jako poděkování s přáním do budoucna oběma maturujícím třídám. 

Tento nápad s netradičním dárkem o rozloučením vznikl na našem online školním parlamentu v posledních dvou týdnech. Akci se podařilo před všemi maturanty utajit, přestože někteří z nich mají sourozence v nižších ročnících. Ke vzkazům bylo připojeno i vtipné „přestávkové“ video kabinetu TV. 

Poté třídní učitelky předaly žákům vysvědčení a současně došlo k šerpování maturantů, neboť letošní maturanti přišli v posledním školním roce nejen o většinu výuky ve škole, ale také maturitní ples. Přítomnost ve škole byla využita i pro tvorbu doposud chybějícího tabla. 

Milí maturanti, hodně štěstí u testů a ústních zkoušek v prvním červnovém týdnu!

Mgr. Martina Kubíková

ředitelka školy

Další články Gymnázium Dvůr Králové

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 1344x