Vyhledej
Novinky emailem
Královédvorsko > Vzdělávání > střední školy

Pavel Bauer přednášel pro žákyně oboru Kosmetické služby a Kadeřník

Redakce / 21.06.2021, Dvůr Králové nad Labem, sposdk.kralovedvorsko.cz
Pavel Bauer je Mistr ČR v make-upu a jeden z nejvyhledávanějších profesionálních vizážistů s 20letou odbornou praxí. Je to ideální školitel pro naše žáky oboru Kosmetické služby a Kadeřník. A nám se podařilo ho nalákat k nám do školy, kde 8. června předal 80 žákům své cenné zkušenosti.

Přednáška v aule, doprovázená ukázkami líčení, byla přenášena na velké plátno, aby každý ze zájemců viděl detaily jeho mistrovské práce. Pan Bauer pohovořil o svém studiu a profesních začátcích, přiblížil díky svým bohatým zkušenostem práci vizážisty v televizi či na mezinárodních soutěžích. Dozvěděli jsme se střípky ze zákulisí populárních soutěží jakými jsou Stardance či Česká Miss.

Během dne stačil nalíčit i několik modelek různého věku, a to několika styly a způsoby. Svou práci komentoval, detailně popisoval, hodnotil výběr a vhodnost jednotlivých produktů a líčidel. Průběžně stíhal odpovídat i na dotazy účastníků. Věříme, že po letošní on-line výuce si tuto praktickou přednášku naživo užili všichni přítomní. 


Jana Krajčírová

vedoucí učitelka odborného výcviku

Další články SPOŠ Dvůr Králové nad Labem

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 675x