Vyhledej
Královédvorsko > Vzdělávání > střední školy

Gymnaziální soustředění v Bílých Karpatech

Redakce / 23.07.2019, Aktualizováno , Dvůr Králové nad Labem, gymnazium.kralovedvorsko.cz
Ve dnech 28. 6. – 12. 7. 2019 se konalo dvoutýdenní soustředění polytechnického kroužku gymnázia Dvůr Králové nad Labem v Bílých Karpatech v penzionu Žítková v Žítkové. Účastníci si mohli vybrat z mnoha témat, která následujících 14 dní s pomocí odborných lektorů a vedoucích vypracovávali.

FOTOGALERIE - Gymnaziální soustředění v Bílých Karpatech

Okolí bylo velice různorodé, což splňovalo veškeré podmínky pro vykonávání prací. Nechyběly ani odborné přednášky, sportovní olympiáda a dva výlety. Jeden - celodenní - na poutní místo Velehrad, do Živé vody v Modré a ZOO Zlín-Lešná a druhý - půldenní - do muzea poslední žítkovské bohyně. 
Celé soustředění zakončily obhajoby jednotlivých prací a přírodovědná olympiáda, kde děti předvedly své znalosti, které získaly během pobytu. Děkujeme všem, kteří se podíleli na uskutečnění akce, a především RNDr. Janě Dobrorukové a Mgr. Igoru Dobrorukovi za bezkonkurenční organizaci. 
Příjemné bylo navíc i to, že školní grant (I–KAP KHK I) uhradil dopravu, ubytování a stravování. Všichni si soustředění moc užili a už teď se těší na další, které proběhne za rok u Mariánských Lázní.

Kateřina Hojná (3.C) a kol.

Další články Gymnázium Dvůr Králové

 
Vaše komentáře

Přečteno 1843x