Vyhledej
Novinky emailem
Královédvorsko > Sport

Všestrannostní soutěž ZÁPOLENÍ NA BLÍZKO v Trutnově 13. listopadu

Redakce / 6.11.2022
Sportovně zábavná akce pro celé rodiny, sportovní a školní kolektivy. Zveme vás do trutnovské sportovní haly ZŠ Komenského, kde v neděli 13. listopadu 2022 proběhne historicky první Zápolení na blízko, které navazuje na již tradiční a oblíbené Zápolení na dálku.

ZÁPOLENÍ NA BLÍZKO

neděle 13. listopadu 2022 - od 10:00 do 16:00
v prostorách sportovní haly ZŠ Komenského v Trutnově (mapa ZDE)

Přijďte si změřit své síly v pěti nenáročných disciplínách, ve dvou verzích, v kategoriích od dětí po dospělé, pro celé rodiny.

ZÁPOLENÍ „KLASIK“ pro jednotlivce
ZÁPOLENÍ „DUO“ pro smíšené dvojice

Nabízíme využití běžného nářadí a náčiní bez nutnosti náročného tréninku, zábavu, inspiraci, motivaci, nové zážitky a kamarády. Připravili jsme průběžné sledování výsledků online, odměny pro všechny účastníky, pestrý doprovodný program, občerstvení.

Registrace na místě ZDARMA.

Budeme velmi rádi, když se zúčastní nejen zájemci z Trutnova a jeho okolí, ale i ti ze vzdálenějších míst. Účast na soutěži můžete spojit s výletem a poznáváním, turistických cílů a dalších atraktivit je zde opravdu hodně. 

foto ilustrační: skok z místa


 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 239x
 
01.03.2023 - Obyvatelé a návštěvníci Trutnova mohou od 1. března 2023 využívat novou městskou vlakovou linku. Je provozována v pracovní dny a cestující na ní mohou využít všechny platné tarify, včetně tarifů IREDO a časového jízdného MHD Trutnov.
05.01.2023 - Město Trutnov zavádí od tohoto roku sběr odpadu způsobem Door-to-Door, ruší velkoobjemové kontejnery i v integrovaných obcích Trutnova.

Volná pracovní místa

Učitel/ka 2. stupně ZŠ (Dvůr Králové n L.)

Účetní (JUTA a.s.)Kalendář akcí