Královédvorsko > Sport > tenis

Dvorští tenisté bojovali na turnajích - a opět úspěšně!

Redakce / 19.07.2021, Dvůr Králové nad Labem, tenis.kralovedvorsko.cz
V dalším týdnu - tedy od 12. do 18. července - se odehrály další tenisové turnaje po celé republice. Nechyběli na nich opět zástupci našeho tenisového klubu, kteří byli vidět i na stupních vítězů.

FOTOGALERIE - VÝSLEDKY HRÁČŮ TCDK 12.-18.7.2021!!

DOMINIK VÁGNER si ze Zlína z MČR družstev mladších žáků přiváží zlato, které získal s družstvem Prostějova ve finálové bitvě proti TK Sparta Praha a připsal si největší úspěch v soutěžích družstev. Nabité zkušenosti vrátí v budoucích letech zpět v TCDK.

GABRIELA KNUTSONOVÁ veze bronz za semifinále A turnaje v Brně, bohužel Gabča nebude moci díky plnému kalendáři odehrát o nadcházejícím víkendu Juta cup.

MIKULÁŠ HOLUB veze z turnaje mužů v Lázních Bělohrad stříbro za 2. místo ve dvouhře, navíc přidal opět stříbro za finále čtyřhry, ve které podlehl MATYÁŠI ŘÍHOVI a ŠTĚPÁNOVI BAUMOVI. Příbuzenská dvojice tedy zcela ovládla turnaj....

DOMINIK KNUTSON veze bronz za semifinále čtyřhry na B turnaji dorostenců z Tábora.

DAVID MOTAL veze stříbro za 2. místo turnaje babytenistů na pražské Štvanici ČLTK, kdy zopakoval týden staré umístění.

DENIS HAYEK veze také 2. místo z ČLTK z turnaje na zkráceném hřišti babytenistů.

OLIVER VALA přiváží bronz za 3. místo z turnaje baby v Hlinsku.

KAREL KREJČÍ bojoval na turnaji minitenistů na Hamru.