Vyhledej
Královédvorsko > Sport > hokej

Královédvorský hokej se vrací! Přečtěte si rozhovor s manažerem týmu Lukášem Hynkem

Redakce / 20.03.2023
Je to pár dní, co se začala na sociálních sítích objevovat nová červeno-černo-bílá grafika nově vznikajícího HC Dvůr Králové nad Labem. Novým tahounem královédvorského hokeje je dosavadní manažer mládežnického hokeje Lukáš Hynek. Zeptali jsme se jej na pár otázek.

FOTOGALERIE - Královédvorský hokej se vrací! Přečtěte si rozhovor s manažerem týmu Lukášem Hynkem

Jaké má nový HC Dvůr Králové nad Labem ambice? 

Naším cílem je především obnovit dospělý hokej ve Dvoře Králové a pokud se to podaří, tak být platným celkem v krajské hokejové soutěži. Chceme soupisku zaplněnou zejména královédvorskými hráči.  
 

Už máte trenéra? 

Pozici trenéra jsme měli vyřešenou hned na začátku, ale bohužel momentálně je stav takový, že trenéra nemáme. Situaci samozřejmě řešíme.  

Jak je to s hráči? 

Královédvoráci vědí, že se tým obnovuje. Měli jsme jednu společnou schůzku, kde jsme se vzájemně ujistli, že to co chceme udělat, chceme všichni. Teď na konci března máme dohodnuté další společné setkání, kde už začneme řešit konkrétní věci. 
 

Budete současně s řízením dospělého hokeje i manažerem dětí? Nebo tuto pozici někomu předáte? 

Budu se věnovat hokeji jako celku, ale primárně teď určitě Áčku. O mládež se skvěle starají trenéři a vedení mládežnického klubu. Počítáme se spolupra mezi mládeží a A mužstvem, ale už teď máme dohodu, že financování dětí a dospělých bude striktně odděleno, aby nebyly dohady, že jedni jsou financováni na úkor druhých. Co se ale propojí, to jsou například webové stránky týmu a možná časem i klubové barvy. A samozřejmostí je i plná lidská spolupráce všech lidí, kteří se hokeji rádi věnují. 
 

Nejde nepoznat, že rukopis grafiky týmu je podobný HC rodos. Kdo dělá grafiku? 

Grafiku nám bude připravovat Radek Krejsa, který sportovní grafiku prostě umí. Stejně tak o sociální sítě se bude starat šéf fanklubu Míra Kříž.  
 

Proč zrovna červená barva? 

Protože chceme zejména reprezentovat naše město a být v pravém slova smyslu městský team. A tak jsme se rozhodli zvolit barvy odpovídající aktuálním barvám, novému logu města a další grafice.

Děkuji
Jan Holan

 
Vaše komentáře

Přečteno 1501x
 
17.07.2023 - Od 27. července do konce října bude uzavřená výpadovka z Trutnova na Jičín kvůli opravě mostu ve Volanově. Objízdná trasa povede přes Hostinně, místní budou moci projekt po místní komunikaci.
24.05.2023 - U jičínské nemocnice vznikne nový pavilon psychiatrie spojený se dvěma podzemními patry pro parkování.
22.05.2023 - Informujeme o výluce traťové koleje v úseku Hostinné - Kunčice nad Labem - Vrchlabí ve dnech 29.5. - 15.6.2023.

Volná pracovní místa
Pečovatel/ka (Pečovatelská služba)Kalendář akcí