Vyhledej
Novinky emailem
Královédvorsko > Sport > fotbal

Rozloučení s fotbalovou sezónou, sjíždění řeky i domácí zápas. To vše si užila dvorská mladší přípravka během víkendu.

Redakce / 16.06.2022, Dvůr Králové nad Labem
Víkend plný zážitků si užili i rodiče dětí z mladší přípravky a to hned v pátek, na hřišti pod Hankovým domem, kde se konala akce pro rodiče s dětmi dvorských přípravek. Děti si užily spousty zábavy při plnění úkolů s míčem na různých stanovištích, kde na ně čekali trenéři oddílů mladší přípravky.

FOTOGALERIE - Rozloučení s fotbalovou sezónou, sjíždění řeky i domácí zápas. To vše si užila dvorská mladší přípravka během víkendu.


Součástí akce bylo utkání rodičů proti dětem, při kterém nastoupil v silné sestavě i tým rodičů dětí. Nutno říci, že dospělí spoustu šancí promarnili a že nad malými fotbalisty se prostě nedalo vyhrát.
"Jako malé kobylky, jsou úplně všude," často se ozývalo z úst rodičů :)
Byly to chvíle plné zábavy a radosti.
Celou akci pak ukončila chvíle důležitá pro všechny rodiče. Poděkováním trenérům: Matouši Blažkovi, Petru Orságovi a Martinu Hruškovi za celoroční práci, kterou dělali s láskou k dětem, fotbalu i rodičům.
Děkujeme za vše!
Velké poděkování patří i vedení klubu Stanislavu Ježkovi, který nám všem tyto společné chvíle umožnil.

Společné okamžiky pokračovaly sobotním ránem u řeky Labe, když trenéři s dětmi i rodiči naskákaly do loděk a raftů a společně si užili slunečné ráno na hladině řeky. Akce to byla velkolepá. Někteří z nás to brali všemi větvemi, kmeny a za srdečného smíchu šťastní dopluli do Stanovic. Tam jsme se s dětmi občerstvili a pěšky pokračovali přes Křížovu cestu zpět na Dvůr. Samozřejmě nechyběla zastávka "Na Vyhlídce", kde se děti s chutí zchladily nanukem a rodiče vychlazeným nápojem.

Víkend plný nezapomenutelných zážitků zakončilo utkání mladší přípravky nedělním zápasem, kde na svém hřišti pod Hankovým domem přivítali tým malých fotbalistů ze Žacléře. V sestavě: Tereza Burešová, Tereza Špačková, Kateřina Špačková, Filip Orság, Matěj Hruška, Ondřej Svoboda, Václav Picha, Jiří Kos, Marek Říha, Petr Pavlis, Jan Kallen, Pavel Herman, obsadili domácí své hřiště rozhodnutí za každou cenu hosté prorazit, a vyhrát tak svůj předposlední zápas této sezóny. Oba týmy nastoupily s velkou absencí. Dvorskému týmu navíc chyběli všichni tři brankáři (Nikola Šimonová, Nela Větrovská, Ondřej Červinka), a tak bránu domácích obsadila Kateřina Špačková a Filip Orság.
A byla to skvělá volba!
I přes velké vedro, které ten den oba týmy potrápilo, dvorská přípravka na domácím hřišti předvedla nadstandardní výkon a za stavu 8:5 (Tereza Špačková, Pavel Herman 2, Matěj Hruška 3, Ondřej Svoboda, Petr Pavlis) v prvním zápase a 14:6 (Tereza Špačková, Matěj Hruška 7, Pavel Herman 2, Ondřej Svoboda 2, Filip Orság, Václav Picha) v druhém, oba zápasy s grácií vyhrála. Malí fotbalisté tak mohli slavit obrovský úspěch, který se jim podařil dokázat s přicházejícím koncem sezóny a posledním zápasem na svém hřišti.
Gratulujeme!

Úplně posledním zápasem se však přípravka rozloučí tuto neděli 19. 6. na hřišti svých soupeřů v Hostinném.
Trenérům i malým fotbalistům přejeme hodně štěstí a krásné léto všem!

V září zase na viděnou.

Zuzana Větrovská 

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 287x
 
24.05.2023 - U jičínské nemocnice vznikne nový pavilon psychiatrie spojený se dvěma podzemními patry pro parkování.
22.05.2023 - Informujeme o výluce traťové koleje v úseku Hostinné - Kunčice nad Labem - Vrchlabí ve dnech 29.5. - 15.6.2023.
27.04.2023 - Sváteční prodej: 1. května prodej bez omezení, ale 8. května počítejte s omezením prodeje ve velkých prodejnách
19.04.2023 - Malé obchody v obcích do 1 tisíce obyvatel obdrží v našem kraji celkem více než 3,8 milionu korun na provoz z dotace ministerstva průmyslu.

Volná pracovní místa

Asistent/ka pedagoga (ZŠ Sch. sady)

Školník / školnice (gymnázium DKNL)
Asistentka prodeje (JUTA, a.s)

Zdravotní sestra (Domov důchodců)


Kalendář akcí