Vyhledej
Královédvorsko > Sport > fotbal

Poslední domácí zápas mužů ze Sokola Vítězná (5. listopad 2022)

Redakce, / 4.11.2022, Dvůr Králové nad Labem, sokolvitezna.kralovedvorsko.cz
Muži ze Sokola Vítězná zlepšují svoji formu od zápasu k zápasu, vyšlápli si na loňského lídra a nyní je čeká poslední domácí zápas v sobotu 5. listopadu.

FOTOGALERIE - Fotbal Sokol Vítězná: pozvána na 5. 11. 2022

V sobotu 29. října naši muži potrápili loňského lídra Volanov, bohužel stále nám chybí body, které věříme, že přijdou. Až je škoda, že se blíží konec podzimu, proto budeme na sobě dál pracovat přes zimní pauzu, aby jsme nezaspali jaro.

FK Sokol Volanov - Sokol Vítězná 3:2 (3:1)
Branky: Votava 2, Voňka M. – Gábriška, Geguš. Rozhodčí: Prokeš. ŽK: 4:3. Diváků: 70.
Pro někoho nečekaně se doma v souboji s Vítěznou trápili fotbalisté Volanova. Nadšeně bojující hosté na půdě úřadujícího přeborníka ukázali stoupající formu a soupeře dokázali potrápit. Jako rozhodující se nakonec ukázaly dvě branky kanonýra Martina Votavy.


FK VOLANOV: Ubojované vítězství pro domácí Sokol. První poločas patřil spíše domácím, kteří měli více ze hry, vytvářeli si spoustu gólových situací a do druhého poločasu šli pouze s dvougólovým náskokem. Druhé půle začala opět ve velmi vlahém podání domácích bojovníků a přišlo zasloužené snížení borců z Vítězné. Hra se trošku zdramatizovala, ale díky jistým zákrokům Trailina dovedli domácí Skolíci zápas ke třem bodům.


SOKOL: V prvním poločase jsme dostali tři zbytečné branky. Hrubost soupeře ve hře jsme očekávali a jsme rádi, že si vezeme jen pár šrámů. První poločas klidně mohl skončit 3:3, kdyby jsme proměnili dvě tutové šance. Hra byla plná soubojů, naše nasazení bylo dobré. V druhém poločase jsme soupeře krom rohu a pár standartek k ničemu nepustili, byl skoro bez zubí. Přidali jsme ještě jednu branku na 3:2 rozdíl jedné branky. Náhle nás bylo plné hřiště hlavně po nástupu Martina Plcha. Bohužel další branka z mnoha šancí se nám nepodařila přidat. Dnes jsem si rozhodně nezasloužili prohrát a jsme hrdí na naš tým. Hlavně oproti domácím a resp.brankáři domácích Trailinemu jsme hráli v duchu ,,fair-play". Viditelně vyřazený míč od něj na roh zapřel a byl dost slovně ještě nevybíravý. A to ještě nám byla zapřena penalta v prvním poločase, když domácí borec úmyslně blokoval míč rukou ve vápně.

V SOBOTU 5. 11. HRAJEME NA PODZIM POSLEDNÍ DOMÁCÍ UTKÁNÍ SE STRÁŽNÝM OD 14:00 HODIN. 

VŠE ZAVRŠÍ O TÝDEN DÉLE V SOBOTU 12. 11. OD 10:30 HOD. V BÍLÉ TŘEMEŠNÉ
PŘIJĎTE NÁS PODPOŘIT.
BOJUJEME ZA VÍTĚZNOU ✊

Další články Sokol Vítězná

 
Vaše komentáře

Přečteno 600x