Vyhledej
Královédvorsko > Sport > fotbal

Fotbalisté z dvorské mladší přípravky vyjeli do Mladých Buků

Redakce / 27.05.2022, Dvůr Králové nad Labem
Včera vyrazil za deštivého počasí fotbalový tým mladší přípravky oddílu Dvora Králové pod vedením Matouše Blažka (zástup Martin Hruška) a Petra Orsága na další fotbalové utkání proti Mladým Bukům.

FOTOGALERIE - Malý fotbalisté z Dvorské mladší přípravky vyjeli do Mladých Buků

Do poslední chvíle nebylo jisté, zda se utkání uskuteční. Nakonec malí fotbalisté nakonec odjeli a v sestavě: Tereza Burešová, Nela Větrovská, Filip Orság, Matěj Hruška, Ondřej Svoboda, Sideris Jirásko, Petr Šuna, Hynek Miky, odehráli další úžasnou podívanou.
Našim malým fotbalistům se sice nepodařilo vyhrát, soupeřovi ale rozhodně nenechali výhru zadarmo a pěti brankami (Sideris Jirásko, Matěj Hruška) ukázali, že tým dvorské přípravky soupeře potrápit umí.
Jako vždy do toho šli naši malý fotbalisti s plnou silou a předvedli maximální výkon.
Tento týden čeká mladší přípravku v neděli 29. května ve 14 hod. ještě jedno utkání, kde na svém hřišti uvítají Rtyni v Podkrkonoší.
Držíme našim malým fotbalistům pěsti, přidáte fandit.

Zuzana Větrovská 

 
Vaše komentáře

Přečteno 241x
 
17.07.2023 - Od 27. července do konce října bude uzavřená výpadovka z Trutnova na Jičín kvůli opravě mostu ve Volanově. Objízdná trasa povede přes Hostinně, místní budou moci projekt po místní komunikaci.
24.05.2023 - U jičínské nemocnice vznikne nový pavilon psychiatrie spojený se dvěma podzemními patry pro parkování.
22.05.2023 - Informujeme o výluce traťové koleje v úseku Hostinné - Kunčice nad Labem - Vrchlabí ve dnech 29.5. - 15.6.2023.

Volná pracovní místa
Pečovatel/ka (Pečovatelská služba)Kalendář akcí