Vyhledej
Královédvorsko > Sport > fotbal

Fotbalisté dvorské mladší přípravky opět zázařili. Tentokrát na hřišti v Bílé Třemešné

Redakce / 6.06.2022, Dvůr Králové nad Labem
Když v sobotu dorazili malí fotbalisté z dvorské mladší přípravky na hřiště v Bílé Třemešné, netušili, že ten den odehrají své zatím největší vítězství jarní sezóny.

FOTOGALERIE - Fotbalisté dvorské mladší přípravky opět zázařili. Tentokrát na hřišti v Bílé Třemešné.

Na zápas dorazili v hojném počtu a v sestavě Tereza Burešová, Tereza Špačková, Nikola Šimonová, Nela Větrovská, Filip Orság, Matěj Hruška, Ondřej Svoboda, Pavel Herman, Sideris Jirásko, Václav Picha, David Hroneš, Petr Šůna, Mikoláš Kočnár, Jan Kallen a Petr Pavlis, nastoupili s nadějí, že dnes bude jejich šťastný den.
A to také byl!

Malí fotbalisté pod vedením Petra Orsága, který společně s Matoušem Blažkem dvorskou přípravku trénují, nenechali soupeře jedinou střelou na branku zakončit a za stavu 7:0( Tereza Špačková 2, Tereza Burešová, Sideris Jirásko, Václav Picha, Petr Šůna, Matěj Hruška ) porazili v prvním zápase tým malých fotbalistů z Bílé Třemešné. V bráně jim dělala oba zápasy radost Nikola Šimonová, která bránu obsadila a nenechala žádnou soupeřovu střelu proniknout. 

Velkou radost přinesl dvorskému týmu i druhý zápas, kdy střelami na branku 6:2 ( Tereza Špačková, Matěj Hruška 2, Pavel Herman, Jan Kallen, David Hroneš) porazili tým Bílé Třemešné a domů malí fotbalisté odjížděli s radostí v srdci z vyhraného utkání.
Radost byla obrovská.

Sezóna se chýlí ke konci a mladší přípravku tak čekají poslední dvě utkání.
Už v neděli 12. června přivítají pod Hankovým domem na svém hřišti Žacléř a zahrají si tak předposlední zápas tuto sezónu. Předtím je, ale čeká rozmanitý týden plný zábavy.

Už na páteční odpoledne trenéři Matouš Blažek a Petr Orság přichystali pro své malé svěřence fotbalové odpoledne plné zábavy, na kterém nebudou chybět děti i s rodiči. 
Na sobotu je přichystáno sjíždění Labe. 

Je vidět, že fotbal není jen hra, ale především radost ze hry a společných okamžiků pro všechny. 

V neděli 12. června pod Hankovým domem držme malým fotbalistům palce, ať je štěstí neopouští!

Zuzana Větrovská 

 
Vaše komentáře

Přečteno 493x
 
17.07.2023 - Od 27. července do konce října bude uzavřená výpadovka z Trutnova na Jičín kvůli opravě mostu ve Volanově. Objízdná trasa povede přes Hostinně, místní budou moci projekt po místní komunikaci.
24.05.2023 - U jičínské nemocnice vznikne nový pavilon psychiatrie spojený se dvěma podzemními patry pro parkování.
22.05.2023 - Informujeme o výluce traťové koleje v úseku Hostinné - Kunčice nad Labem - Vrchlabí ve dnech 29.5. - 15.6.2023.

Volná pracovní místa
Pečovatel/ka (Pečovatelská služba)Kalendář akcí