Vyhledej
Královédvorsko > Sport

Dvůr Králové měl 7 zástupců v anketě Sportovec roku 2022 okresu Trutnov

Redakce / 29.03.2023
V úterý v podvečer se v Národním domě v Trutnově konalo slavnostní vyhlášení ankety Sportovec roku 2022 okresu Trutnov. Na ceremoniálu byly uděleny ceny jednotlivým sportovcům a týmům v kategoriích od žáků až po dospělé, včetně uznání pro nejlepší hendikepované sportovce a zasloužilé osobnosti.

FOTOGALERIE - Hned 6 královédvoráků a tým HC Rodos byli vyhlášeni v anketě Sportovec roku 2022 okresu Trutnov

FOTOGALERIE - Vyhlášení výsledků Sportovec roku 2022 okresu Trutnov

Nominace do ankety byly otevřené pro sportovní oddíly i pro širokou veřejnost. 

Ze Dvora Králové byli za rok 2022 oceněni tito sportovci

kategorie žáků bez uvedení pořadí:
Martin Palan, karate
David Motal, tenis
Anežka Holanová, sportovní všestrannost, OCR
dorost/mládež:
Ondřej Schreiber, gymnastika, atletika, sportovní všestrannost
sportovní team:
HC Rodos Dvůr Králové nad Labem, lední hokej
OSOBNOST SPORTU:
Lilian Špatenková, sportovní všestrannost
(převzala vnučka Eva Špatenková)
Jana Vepřeková, bezmotorové létání
(převzal starosta Dvora Králové Jan Jarolím)

Akce byla doprovázena hudebními a tanečními vstupy. Na konci večera byl pro účastníky připraven bohatý raut. 

Na akci byli přítomni významní hosté, včetně bývalého starosty města Ivan Adamece a starostů Jan Jarolíma ze Dvora Králové nad Labem a Petra Hrona z Úpice. 


KOMPLETNÍ VÝSLEDKY ANKETY SPORTOVEC ROKU 2022 - OKRES TRUTNOV

dle rozhodnutí komise 2. března 2023

Kategorie žáci – 10 vybraných, bez pořadí

Chlapci - 5 vybraných, bez pořadí

Oto Bolehovský, kanoistika, TJ Lokomotiva Trutnov
Jonáš Kašpar Rosa, karate, SKBU Trutnov
Martin Palan, karate, Dvůr Králové nad Labem
David Motal, tenis, Dvůr Králové nad Labem
Samuel Stuchlík, motorismus, Rudník


Dívky - 5 vybraných, bez pořadí

Anežka Holanová, sportovní všestrannost, OCR, Dvůr Králové nad Labem
Anežka Konrádová, atletika – dálka, výška, TJ Lokomotiva Trutnov
Pavlína Hellingerová, sportovní gymnastika, Spartak Trutnov
Eliška Voborníková, plavání, TJ Lokomotiva Trutnov
Anna Kráčmarová, cyklistika, TJ Lokomotiva Trutnov



Kategorie mládež/dorost – 5 vybraných, bez pořadí

Matouš Beier, kanoistika, TJ Lokomotiva Trutnov
Karolína Tučková, sportovní latinsko-americké a karibské tance, BDAT Trutnov
Filip Hanuš, orientační běh, Vrchlabí
Terezie Bischofová, plavání, TJ Lokomotiva Trutnov
Ondřej Schreiber, gymnastika, atletika, sportovní všestrannost, Dvůr Králové nad Labem



Kategorie dospělí jednotlivci – 4 vybraní, bez pořadí

Jan Koula, sjezdové lyžování, TJ Lokomotiva Trutnov
Ondřej Fejfar, běh do vrchu, TJ Spartak Vrchlabí
Tereza Beranová, lyžování - běh, Olfin Car Ski Team
Jakub Klauda, thajský box, Trutnov



Kategorie kolektiv do 19 let – 4, bez pořadí

Teamgym a sportovní gymnastika, gymnastika, Spartak Trutnov
Štafeta plavci LOKO Trutnov, plavání, TJ Lokomotiva Trutnov
Olfin Car Ski Team Trutnov štafeta, lyžování - běh, Olfin Car Ski Team Trutnov
Synchro tým – BDAT, sportovní latinsko - americké a karibské tance, BDAT Trutnov




Kategorie kolektiv dospělí – 1 vybraný, bez pořadí

HC Rodos Dvůr Králové nad Labem, lední hokej, Dvůr Králové nad Labem



Handicapovaný sportovec – 2 vybraní, bez pořadí

Tomáš Rylich, stolní tenis, TJ Spartak Vrchlabí
Petra Václavková, triatlon, OCR, Spartak Trutnov


Cena OSOBNOST SPORTU – 7 vybraných, bez pořadí

Ženy
Libuše Šafaříková, atletika, Trutnov
Eva Rudolfová, sportovní gymnastika, Trutnov
Lilian Špatenková, sportovní všestrannost, Dvůr Králové nad Labem
(převzala vnučka Eva Špatenková)
Jana Vepřeková, bezmotorové létání, Dvůr Králové nad Labem
(převzal starosta Dvora Králové Jan Jarolím)


Muži
František Pechek, atletika, běh do vrchu, Úpice
Jaroslav Langer, fotbal, Trutnov (In memoriam)
Bohumil Jeřábek, bývalý tajemník TSUT, Trutnov


Cena FANOUŠKŮ/VEŘEJNOSTI – dle počtu „lajků“ na Facebooku ke dni 8. 3. 2023

Terezie Bischofová, plavání, TJ Lokomotiva Trutnov


Cena IN MEMORIAM

Miroslav Vosáhlo, tajemník TSUT, zvláštní cena za celoživotní práci.
Ocenění za zesnulého Miroslava Vosáhla převzaly manželka a dvě dcery


 
Vaše komentáře

Přečteno 1521x
 
24.01.2024 - Odbor dopravně-správní se v Trutnově stěhuje do nových prostor: Horská 52, bývalá budova Texlenu, 4. patro.
05.01.2024 - V okolí Braunova Betléma na území Hřibojed proběhne v sobotu 6. ledna 2024 od 9 do 13 hodin honitba. Prosím počítejte s omezeným vstupem na toto území.
06.12.2023 - Důvodem mohutného výpadku dodávky elektřiny v úterý 5. prosince byla technická závada v rozvodně Neznášov (mezi Habřinou a Rožnovem na Jaroměřsku), konkrétně zkrat na podpěře. Výpadek byl hlášen od Nové Paky až po Jaroměř. Zdroj: ČEPS.

Volná pracovní místa

Všeobecná sestra (Domov důchodců)

Terénní pečovatel (Diakonice ČCE DKnL)

Aplikační technik (JUTA, a.s.)


Kalendář akcí
4.10.2023 08:00 - 31.05.2024 17:00
Technická hodinka (nejen) pro seniory
4.10.2023 08:00 - 31.05.2024 17:00
Plaveš ve škole?
16.02.2024 - 17.03.2024
VÝSTAVA MODELŮ
23.02.2024 17:00 - 25.02.2024 20:00
Alpy v pasáži - VÍKEND TYROLSKÉ KUCHYNĚ
23.02.2024 18:30 - 23.02.2024 21:30
Country večer s kapelou Dostavník