Vyhledej
Novinky emailem
Královédvorsko > Služby občanům > Úřady

Havárie vody ve Strži ochromila provoz vybraných budov SŠIŠ včetně jídelny

Redakce / 22.05.2016
Dnes ráno došlo poblíž budov SŠIS ve Stži k havárii vody a až do zítřejšího poledne bude omezen provoz budovy S, domova mládeže a jídelny. Z tohoto důvodu je zítřejší vyučování v budově S zrušeno. Ředitel školy žádá žáky z této budovy, aby na domov mládeže přijeli až v pondělí 23. května odpoledne. Maturitní zkoušky probíhají beze změn.
Vyučování v jiných budovách probíhá normálně. I tak má ředitel SŠIS pro žáky z jiných budov vzkaz: pokud můžete přijet na DM až zítra, udělejte to prosím. Domov mládeže bude dnes otevřen. Pozdní příjezd na vyučování v pondělí bude omluven.
Jak upřesnil ředitel školy Petr Vojtěch, o provoz školní jídelny bude rozhodnuto zítra, v závislosti na rychlosti odstranění havárie pracovníky VAKu. Zatím se počítá s výdejem jednoho jídla, v případě nutnosti do plastových talířů. 

Zdroj: fcb profil SŠIS

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 229x
 
24.05.2023 - U jičínské nemocnice vznikne nový pavilon psychiatrie spojený se dvěma podzemními patry pro parkování.
22.05.2023 - Informujeme o výluce traťové koleje v úseku Hostinné - Kunčice nad Labem - Vrchlabí ve dnech 29.5. - 15.6.2023.
27.04.2023 - Sváteční prodej: 1. května prodej bez omezení, ale 8. května počítejte s omezením prodeje ve velkých prodejnách
19.04.2023 - Malé obchody v obcích do 1 tisíce obyvatel obdrží v našem kraji celkem více než 3,8 milionu korun na provoz z dotace ministerstva průmyslu.

Volná pracovní místa

Asistent/ka pedagoga (ZŠ Sch. sady)

Školník / školnice (gymnázium DKNL)
Asistentka prodeje (JUTA, a.s)

Zdravotní sestra (Domov důchodců)


Kalendář akcí