Vyhledej
Novinky emailem
Královédvorsko > Služby občanům > Technické služby

Dvůr Králové bude mít od 1. ledna 2022 nového ředitele technických služeb. Je jím zdravotnický záchranář

Redakce / 5.11.2021, Dvůr Králové nad Labem
Ve středu 3. listopadu 2021 Rada města Dvůr Králové rozhodla o výběru nového ředitele Technických služeb města Dvůr Králové. Stal se jím jeden z radních: Vítězslav Šturma.


Dle členů Rady města byl nejvhodnějším uchazečem vypsaného výběrového řízení Ing. Vítězslav Šturma, DiS., MBA

Vítězslav Šturma je zdravotnický záchranář a v roce 2018 kandidoval úspěšně za Východočechy do zastupitelstva města Dvůr Králové, kdy se poté v rámci koaličního jednání se dostal i do úzkého vedení města: je jedním ze 7 radních.

V roce 2020 kandidoval za koalici ODS, STAN a Východočeši do krajského zastupitelstva z 31. pozice. 

Rada města tímto zároveň odvolává Ing. Jana Horsáka z pracovního místa ředitele příspěvkové organizace Technické služby města Dvora Králové nad Labem s účinností k 31. prosinci 2021 a jmenuje Ing. Vítězslava Šturmu DiS., MBA na toto pracovní místo ředitele s účinností od 1. ledna 2022 na dobu neurčitou, s tříměsíční zkušební dobou.

Protože se blíží zimní sezona, připomeňme si rozhovor s panem Horsákem, který se týkal údržby komunikací ve městě během zimních měsíců. Tento rozhovor četlo přes 30 tisíc lidí. 

Pan Horsák měl již při svém nástupu do své funkce dlouholeté zkušenosti s řízením technických služeb v jiném městě. Opakovaně upozorňoval na nedostatečné investice do stavu místních chodníků, které se poté nemohly v zimních měsících řádně udržovat vzhledem k jejich neutěšenému stavu. 

Kateřina Sekyrková


Související články
Rozhovor s nově vybraným ředitelem Technických služeb města Dvůr Králové nad Labem
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 2933x
 
24.05.2023 - U jičínské nemocnice vznikne nový pavilon psychiatrie spojený se dvěma podzemními patry pro parkování.
22.05.2023 - Informujeme o výluce traťové koleje v úseku Hostinné - Kunčice nad Labem - Vrchlabí ve dnech 29.5. - 15.6.2023.
27.04.2023 - Sváteční prodej: 1. května prodej bez omezení, ale 8. května počítejte s omezením prodeje ve velkých prodejnách
19.04.2023 - Malé obchody v obcích do 1 tisíce obyvatel obdrží v našem kraji celkem více než 3,8 milionu korun na provoz z dotace ministerstva průmyslu.

Volná pracovní místa

Asistent/ka pedagoga (ZŠ Sch. sady)

Školník / školnice (gymnázium DKNL)
Asistentka prodeje (JUTA, a.s)

Zdravotní sestra (Domov důchodců)


Kalendář akcí