Vyhledej
Novinky emailem
Královédvorsko > Sport > krasobruslení

Otevřená OLYMPIÁDA Krasobruslařského klubu Dvůr Králové je zároveň náborem nových členů

Redakce / 17.05.2021, Aktualizováno , Dvůr Králové nad Labem
V sobotu 22. května 2021 se od 10:00 do 12:00 hodin se uskuteční I. Olympiáda KK DK pro členy našeho klubu ročníky nar. 2011 a mladší. Soutěže se mohou zúčastnit i ti, kteří nejsou dosud členy klubu, ale chtěli by se členem klubu stát: olympiáda je jakýmsi náborem nových členů.

FOTOGALERIE - Olympiáda KKDK

S ohledem na aktuální omezení počtu sportovců venku je však nutné, aby případní zájemci o soutěž, kteří nejsou členy klubu, zaslali přihlášku 
(“Přihlašuji ...................., nar. .............. na Olympiádu KK DK”) na tuto akci na mailovou adresu: projekt-bruslicka@seznam.cz a vyčkali na potvrzující zprávu pořadatele. 

Sraz účastníků v 10:00 hod. u altánu v parku Schulzovy sady. 
Startovné se nevybírá, každý účastník olympiády obdrží medaili a drobnou cenu. 

Děti budou soutěžit minimálně v 5 disciplínách (běh přes překážky, skok daleký, skok přes švihadlo, a další). Soutěžící budou rozděleni dle věku, vypisujeme i kategorii “špunti” pro děti nar. 2018 –2016 (budou mít vypsány disciplíny úměrné jejich věku). 

Těšíme se na všechny soutěžící i na případné nové členy KK DK.

Výbor Krasobruslařského klubu Dvůr Králové

Související články
Podzimní školička krasobruslení začíná již 21. září!
Nedělní kurzy bruslení pro dospělé a děti starší 12 let začínají již 17. října 2021 (Dvůr Králové)
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 776x
 
01.03.2023 - Obyvatelé a návštěvníci Trutnova mohou od 1. března 2023 využívat novou městskou vlakovou linku. Je provozována v pracovní dny a cestující na ní mohou využít všechny platné tarify, včetně tarifů IREDO a časového jízdného MHD Trutnov.
05.01.2023 - Město Trutnov zavádí od tohoto roku sběr odpadu způsobem Door-to-Door, ruší velkoobjemové kontejnery i v integrovaných obcích Trutnova.
05.12.2022 - Ministerstvo dopravy spouští Portál dopravy, který na jednom místě umožní občanům elektronicky komunikovat s úřady v oblasti dopravy, podávat žádosti o výměnu řidičského průkazu, získat výpis z bodového konta, nahlížet na údaje o vozidlech, řešit elektronické služby v oblasti plavidel, letectví apod.

Volná pracovní místa

Učitel/ka 2. stupně ZŠ (Dvůr Králové n L.)

Uklízeč/ka (Domov důchodců)

Účetní (JUTA a.s.)Kalendář akcí