Vyhledej
Královédvorsko > Akce

MTBO Ztracené kobylky

14.06.2024 20:00 - 16.06.2024 02:00
Kemp Svatá Kateřina

Zábavné orientační bloudění dvojic na kolech v podhůří Krkonoš. Letos zpestřené tématem Lotrando a Zubejda. Jako vždy se budeme snažit pobavit jak sportovně laděné jedince, tak rodiny s dětmi.
Vstupné: 1000,- za dvojici
Pořadatel: Ztracené kobylky, z.s.
Kontakt: zdenek@ztracenekobylky.cz, +420 608 897 202
Letos pořádáme již 13. ročník a po 11 letech na Plzeňsku a 1 ročníku v Jinolicích zavítáme, doufáme na delší dobu, do krásného širšího okolí přehrady Les Království. Vše podstatné i méně důležité je na našem webu, případně facebooku: https://www.facebook.com/ztracenekobylky. Budeme moc rádi, když se nám podaří oslovit místní cyklisty, aby tak srovnali svoje síly a hlavně znalost místních terénu s účastníky, kteří za námi přijedou z jiných krajů. Jde o největší akci svého druhu v republice, předpokládaná účast je 200+ dvojic. V ceně startovného je mj. oběd a nápoj po dojezdu a také večerní rocková zábava pro všechny. Pro nejlepší a šťastlivce ve večerní tombole budou přichystány bohaté ceny. Přijďte pobejť! :)

Více  Leták  Foto  Reportáž z minulého ročníku  
Datum zveřejnění: 15.04.2024

Komentáře
 
Přidat komentář
Vypsat označené komentáře
Vypsat všechny komentáře
Zobrazit všechny chronologicky

15.07.2024 - České dráhy vydaly zprávu, která v těchto horkých dnech upozorňuje na vyšší pravděpodobnost závad na infrastruktuře i na vozidlech a souvisejícímu omezení vlakové dopravy. Na jakkoliv dlouhou cestu vlakem si s sebou vezměte dostatek tekutin.
10.06.2024 - Z důvodu závady na hlavním přívodu pitné vody je uzavřené Tyršovo koupaliště - do odvolání.

Volná pracovní místa

Učitel/ka fyziky (ZŠ Schulz. sady)

Učitel/ka informatiky (ZŠ Schulz. sady)

Učitel/ka Hv, Pč (MŠ a ZŠ Bílá Třemešná)

Terénní pečovatel/ka (Diakonie ČCE)


Kalendář akcí