Vyhledej
Novinky emailem
Královédvorsko > Krimi

Syn zabil u České Skalice své rodiče, znalecký posudek určil, že nebyl při činu příčetný

Redakce / 7.11.2022, Náchodsko a Broumovsko
V polovině června došlo v obci u České Skalice k dvojnásobné vraždě. Na místě byl zadržen 35letý muž, syn obětí.

Přivolaná hlídka nalezla mrtvá těla v rodinném domě a na místě zadržela podezřelého muže, syna obětí, který byl obviněn z trestného činu vražda. Obviněný měl svým rodičům způsobit několik bodnořezných ran, kterým s vysokou pravděpodobností na místě podlehli. 

V těchto dnech byl k rukám státní zástupkyně předán návrh na zastavení trestního stíhání dnes již 36letého muže. Ze znaleckého posudku z oboru zdravotnictví odvětví psychiatrie a psychologie vyplynulo, že muž nebyl v době činu příčetný a je zcela neschopen účasti v trestním řízení. 

Z důvodu jeho nebezpečnosti pro společnost znalec doporučil umístění do zabezpečovací detence, o čemž bude rozhodovat Krajský soud v Hradci Králové.

Zdroj: policie.cz

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 410x
 
01.03.2023 - Obyvatelé a návštěvníci Trutnova mohou od 1. března 2023 využívat novou městskou vlakovou linku. Je provozována v pracovní dny a cestující na ní mohou využít všechny platné tarify, včetně tarifů IREDO a časového jízdného MHD Trutnov.
05.01.2023 - Město Trutnov zavádí od tohoto roku sběr odpadu způsobem Door-to-Door, ruší velkoobjemové kontejnery i v integrovaných obcích Trutnova.

Volná pracovní místa

Učitel/ka 2. stupně ZŠ (Dvůr Králové n L.)

Účetní (JUTA a.s.)Kalendář akcí