Královédvorsko.cz Nejnavštěvovanější portál v regionu Dvůr Králové nad Labem a okolíNa Královédvorsku žije celkem 30.000 obyvatel. Dosah našich příspěvků dle našich zkušeností i statistik překračuje hranice do okolních regionů (Trutnov, Hostinné, Vrchlabí, Jaroměř, Hořice, Hradec Králové i Padrubice). Zajímavé je také vysoké procento čtenářů z Prahy, což je zřejmě dáno vysokoškolskými studenty či absolventy z Královédvorska. StatistikyBěhem roku 2018 se návštěvnost portálu oproti roku minulému navýšila o více než 30 %. Ustálila se na průměrně 50 tisících zhlédnutí měsíčně (více než 24 tisíc aktivních uživatelů). Návštěvnost portálu měla v roce 2018 rostoucí tendenci, a to určitě i díky spuštění portálu ZvicinaTV.cz, který hraje roli regionální televize a informuje o dění v celém Podkrkonoší. Součástí portálu je i facebookový profil www.facebook.com/kralovedvorsko, který měl k 31. březnu 2020 celkem 6150 aktivních sledujících. Tento počet neustále roste a průměrný týdenní dosah se pohybuje kolem 15 tisíc. Výjimkou nejsou ani příspěvky s mnohatisícovým dosahem včetně crosspostovaných videí. Inzerce
Ať jste jen malý podnikatel, velká firma, nezisková organizace nebo organizátor akce v regionu, máme pro vás připravenou širokou škálu možností krátkodobé i dlouhodobé spolupráce.
Nabízíme textovou i obrazovou formu prezentace výrobků a služeb našich inzerentů v regionu prostřednictvím nejen našich portálů.
Mezi naše služby patří i výroba a zpracování videomateriálů včetně reportáží, promovideí či dokumentů. S organizátory akcí a vybranými příspěvkovými a neziskovými organizacemi pracujeme na bázi mediálního partnerství.
Jako mediální agentura nekončíme jen u samotné inzerce, ale nabízíme také tvorbu textů, správu sociáních sítí, grafické práce a konzultace případné kampaně, která nemusí být omezena jen naším regionem. Vybrané reference si můžete najít zde.
Zároveň zejména místním malým obchodníkům nabízíme většinou jejich jedinou prezentaci na webu prostřednictvím zápisu v katalogu firem v regionu nebo nabídkou prezentace na doméně 3. řádu.
Kateřina Sekyrková jednatelka |