Vyhledej
Královédvorsko > Historie > osobnosti

Zemřel Josef Podrazil, jeden z největších srdcařů kopané ve Vítězné

Redakce / 4.01.2023
Přišla nám do redakce smutná zpráva. Dnes navždy odešel do fotbalového nebe ve věku 91 let jeden z největších srdcařů kopané ve VÍTĚZNÉ, bývalý hráč, trenér a dlouholetý funkcionář pan JOSEF PODRAZIL.

FOTOGALERIE - Zemřel Josef Podrazil, jeden z největších srdcařů kopané ve Vítězné

Josef Podrazil byl dlouhá léta oblíbeným obyvatelem domu s pečovatelskou službou v Sadové. Poslední roky pak trávil v Domově důchodců v Roháčově ulici a byl moc spokojený. Ještě o Vánocích plánoval napsat poděkování, že mu prodloužili život. Přirovnával to tam k Lize mistrů :-)

Jako vzpomínku si připomeňte náš post z roku 2021.

Vzpomínka z roku 2021
To si to takhle jdu po náměstí a najednou koukám - pan Josef Podrazil na vandru! Tak vězte, tomuto pánovi je čerstvých 90 a do letošního roku byl hvězdou domu pro seniory u parku. Roztáčel místní dámy v kole, zpíval a bavil společnost. Pro někoho je zkrátka věk jenom číslo 🙂
Letos ale on i jeho manželka prodělali zpropadený covid. Oba přežili, ale po nemoci již potřebují mnohem více péče a tak se přestěhovali do Domova důchodců, kde jsou na to zařízeni. Je mi naprosto jasné, že jeho zvučný hlas se nyní pravidelně nese i místními chodbami.
...
No a co ho přivedlo na náměstí!?! No přeci potřebuje nové tmavé brýle a bundu, protože musí být šik na Vaťáky, kteří jim o víkendu zahrají v Domově důchodců!
A jak že se na to náměstí pan Podrazil dostal?!? Prostě sebral chodítko, nasadil kšiltovku, staré brýle a prostě přišel po svejch! Zkrátka starej fotbalista 🙂
ps: rodina moc děkuje za příkladnou péči všem v Pečovatelské službě i v Domovu důchodců. Připojujeme se!

 
Vaše komentáře

Přečteno 906x
 
25.09.2023 - Od 2. října do 15. listopadu dojde k výluce traťové koleje v úseku Teplice nad Metují - Janovice u Trutnova - Trutnov. Bude zde zavedena náhradní autobusová doprava.
17.07.2023 - Od 27. července do konce října bude uzavřená výpadovka z Trutnova na Jičín kvůli opravě mostu ve Volanově. Objízdná trasa povede přes Hostinně, místní budou moci projekt po místní komunikaci.
24.05.2023 - U jičínské nemocnice vznikne nový pavilon psychiatrie spojený se dvěma podzemními patry pro parkování.

Volná pracovní místa
Pečovatel/ka (Pečovatelská služba)Kalendář akcí