Vyhledej
Královédvorsko > Sport > fotbal

Fotbalisté dvorské mladší přípravky na domácím hřišti zazářili

Redakce / 30.05.2022, Dvůr Králové nad Labem
V neděli 29. května pod Hankovým domem odehrála mladší přípravka pod vedením Matouše Blažka a Petra Orsága již druhý zápas v týdnu a na svém hřišti přivítala Rtyni v Podkrkonoší.

FOTOGALERIE - Fotbalisté dvorské mladší přípravky na domácím hřišti zazářili.


Na hřišti bylo družstvo v sestavě:  
Tereza Burešová, Tereza Špačková, Kateřina Špačková, Nela Větrovská, Matěj Hruška, Filip Orság, Sideris Jirásko, Václav Picha, Ondřej Svoboda, Adam Picek, Mikoláš Hynek, David Hroneš, Jan Kallen, Mikuláš Kočnár, Petr Pavlis.

Už během prvních deseti minut, kdy domácí soupeřovi zasadili hned tři góly do branky bylo jasné, že se máme na co těšit. Naši malí fotbalisté doma chtěli vyhrát, a tak hned od samého začátku bojovali naplno. 

Ač od první minuty neměl soupeř nic zadarmo, nakonec v prvním zápase převládal útok malých fotbalistů ze Rtyně a za stavu 12:4 (Tereza Burešová, Tereza Špačková, Matěj Hruška 2) Dvůr Králové porazili. 

V druhém zápase však dokázali výsledek otočit a s obrovskou touhou na domácím hřišti vyhrát. Předvedli neskutečný výkon, kde už s přehledem dominovali a svými střelami na branku (Tereza Špačková 2, Filip Orság 1, Sideris Jirásko 8, Matěj Hruška 1, David Hroneš 1, Mikoláš Hynek 1) dokázali za stavu 14:3 Rtyni porazit. O branky se toto utkání postaraly i malé dvorské fotbalistky, kterými se mladší přípravka pyšní.

Naši malí fotbalisté tak na domácím hřišti zažili pocit z vítězství, ze kterého se radovali oni i trenéři. Ti měli šanci vidět výsledky svého velkého úsilí a píle, které do dětí vkládají.
Byla to krásná podívaná, kterou si všichni užili.

Přejeme malým fotbalistům stejně hřejivý pocit i v dalším utkání, které je čeká v sobotu 4. června na hřišti v Bílé Třemešné.

Zuzana Větrovská 

 
Vaše komentáře

Přečteno 494x
 
17.07.2023 - Od 27. července do konce října bude uzavřená výpadovka z Trutnova na Jičín kvůli opravě mostu ve Volanově. Objízdná trasa povede přes Hostinně, místní budou moci projekt po místní komunikaci.
24.05.2023 - U jičínské nemocnice vznikne nový pavilon psychiatrie spojený se dvěma podzemními patry pro parkování.
22.05.2023 - Informujeme o výluce traťové koleje v úseku Hostinné - Kunčice nad Labem - Vrchlabí ve dnech 29.5. - 15.6.2023.

Volná pracovní místa
Pečovatel/ka (Pečovatelská služba)Kalendář akcí