Vyhledej
Novinky emailem
Královédvorsko > Doprava > dopravní nehody

Dopravní nehoda u Hajnice zpomalila na Nový rok cestu z hor

Redakce / 2.01.2023, Hajnice
Na Nový rok se stala na silnici I/37 z Trutnova do Jaroměře dopravní nehoda při odbočce na Horní Žďár.

Na silnici č. 37 u Výšinky došlo na Nový rok po 16. hodině ke střetu dvou osobních vozidel. Nehoda částečně blokovala provoz na komunikaci a způsobila zhruba 2kilometrovou kolonu od směru z Trutnova, kdy se lidé hromadně vraceli domů ze silvestrovského pobytu v Krkonoších. 

Doprava byla řízena v místě nehody kyvadlově, po ujasnění přesného místa nehody médii i policí byla doporučená objízdná trasa přes Hajnici. 

V úseku kolem Výšinky jsou dopravní nehody poměrně časté. Bohužel specifikace místa nehody termínem "nehoda pod Výšinkou" místním řidičům nepomáhá v rozhodnutí, kudy dané místo ideálně objet. Nepřesně bylo určené místo nehody i v aplikaci dopravniinfo.cz. Časté nehody se dějí na obou koncích Výšinky: jak u odbočky na Kohoutov (za obcí Kocbeře směr Trutnov), tak u odbočky na Hajnici nebo Žďár za Výšinkou směrem na Trutnov. Při samotné dopravní nehodě skončily dvě zraněné osoby v péči ZZS. 

Při události zasahovali profesionální hasiči ze stanice Dvůr Králové nad Labem a JSDH Hajnice. Zabezpečili havarovaná auta, zlikvidovali unikající provozní kapaliny a postarali se o úklid vozovky. 

Kateřina Sekyrková
Zdroj: Policie.cz
Foto: redakce


 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 776x
 
24.05.2023 - U jičínské nemocnice vznikne nový pavilon psychiatrie spojený se dvěma podzemními patry pro parkování.
22.05.2023 - Informujeme o výluce traťové koleje v úseku Hostinné - Kunčice nad Labem - Vrchlabí ve dnech 29.5. - 15.6.2023.
27.04.2023 - Sváteční prodej: 1. května prodej bez omezení, ale 8. května počítejte s omezením prodeje ve velkých prodejnách
19.04.2023 - Malé obchody v obcích do 1 tisíce obyvatel obdrží v našem kraji celkem více než 3,8 milionu korun na provoz z dotace ministerstva průmyslu.

Volná pracovní místa
Učitel 1. stupně ZŠ (ZŠ a PrŠ DKnL)


Pomocný kuchař/ka (Domov důchodců)

Asistent/ka pedagoga (ZŠ Sch. sady)


Kalendář akcí